×

        Eaasis Bilgi Sistemleri servis birimi 15 yılı aşkın süredir notebook servis ve yedek parça konusunda uzman kadrosu ile profesyonel hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak bayi sistemi ile çalışan eaasis bilgisayar servisi

notebook servis ve yedek parça konularında bayilerinden talep alır. Eaasis servis bayileri notebook laptop bilgisayarlarını anlaşmalı ve sigortalı kargo hizmeti ile Eaasis servise gönderir, gelen cihazın kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra kullanıcıya kayıt mesajı gider.


        Notebook tamir, yedek parça, notebook ekran, notebook hard disk, notebook ssd yükseltme, notebook bga onarımı gibi konularda Eaasis servis garantisi sunan firmamız kendisine sadık ve mutlu bayi ağı ile iletişim halinde servis hizmetlerini gerçekleştirir. Notebook yedek parça satışında ise tamamen yüzde yüz orijinal yedek parça kullanır yan sanayi yada imitasyon parça kullanmaz satış sitesi hurdavat.com olarak hizmettedir.


        Eaasis firmasının profesyonel servis ekibi ve garanti politikaları ile tanışmak istiyorsanız sizde bayimiz olabilirsiniz.

Sorunuz mu Var?