×

        Ankara da bulunan Saab Ecu tamir, Saab beyin tamiri, Saab elektronik tesisat tamiri  firmamız Eaasis Bilgi Sistemleri Teknik Servis iletişim bilgileri için

    Eaasis Bilgi Sistemleri Saab Servis  birimi : 0312 334 33 83 pbx Dahili : 102

    Eaasis Bilgi Sistemleri - Ankara Saab Ecu, Saab beyin Tamiri ekibi tarafından yapılan tüm işlemler Eaasis Garantisi altındadır.

    www.eaasis.com servis@eaasis.com    Eaasis Bilgi sistemleri ekibi olarak Saab 9.3 marka model araçların elektronik tesisat ve ecu onarımı yapıyoruz. 

Saab 9.3 marka araçların kronik beyin arızaları arasında, saab 9.3 çalışmıyor, saab 9.3 boğaz kelebeği arızası, saab 9.3 ecu tamiri gibi arızalar vardır. Saab 93 vectör beyin tamiri, saab şanzuman beyin arızası, saab 93 elektronik tesisat onarımı, saab çalışmıyor, saab 93 tekliyor gibi arızalar firmamızın saab konusunda uzman kadro ile yapılmaktadır. 

Firmamız aynı zaman da saab 9.3 arıza tespit, saab check up hizmeti de vermektedir. Saab marka araçlarda çoğunlukla beyin arızası olarak, Saab 9.3 tekliyor, saab 9.3 turbo arızası, saab 9.3 çalışmıyor gibi arızalar meydana gelmektedir.


    Saab marka araçlar için yaptığımız işlemlerden bir kısmını aşağıda ki videomuz dan izleyebilirsiniz.