×

    Ankara da bulunan Volvo elektronik tesisat tamiri  firmamız Eaasis Bilgi Sistemleri Teknik Servis iletişim bilgileri için

    Eaasis Bilgi Sistemleri Volvo  Servis  birimi : 0312 334 33 83 pbx Dahili : 102

    Eaasis Bilgi Sistemleri - Volvo Ecu, Volvo beyin Tamiri ekibi tarafından yapılan tüm işlemler Eaasis Garantisi altındadır.

    www.eaasis.com servis@eaasis.com


    Volvo Araç Teypleri ve Aux Çıkışı Hizmetimiz


    Arabalarımız bizler için konforun bir diğer adıdır. Son derece rahat bir şekilde aracınızı kullanırken eksik olan tek şey ortamdaki sessizliği değiştirecek bir müziktir. Araç teypleri gelişen teknoloji ile birlikte kendi cihazlarımızdan dinlediğimiz müzikleri aynı anda aracımızda seyahat esnasında dinlememize olanak vermiyor olabilir.

    Fakat Eaasis  Bilgi Sistemleri Bilgisayar Tamiri Notebook Yedek Parça Servisi ve Araba Tamiri Araba Teknik Servisi Volvo araçların teyplerini istediğiniz zaman kendi cihazınızdan bağlayarak müzik veya program dinleyebileceğiniz aux çıkışı montaj hizmetini de sizlere sunmakta. 


    Volvo s60 aux çıkışı, volvo 850 aux çıkışı, volvo orijinal teyp aux çıkışı, volvo s70 aux, volvo v70 aux çıkışı volvo sc 805 teyp aux çıkışı, volvo hu 601 aux çıkışı, volvo hu serisi teypler aux çıkışı gibi montaj hizmetlerini uzman kadromuzla sizlere Ankara Yenimahalle’de Eaasis  Bilgi Sistemleri Bilgisayar Tamiri Notebook Yedek Parça Servisi ve Araba Tamiri Araba Teknik Servisimizde sunmaktayız. Volvo S60, Volvo S80, Volvo S40, Volvo 850, Volvo 960 model araçlarınıza Aux Çıkışı Orjinal Teyp Aux montajı yapmaktayız.

    Ankara Yenimahalle’de bulunan Eaasis  Bilgi Sistemleri Bilgisayar Tamiri Notebook Yedek Parça Servisi ve Araba Tamiri Araba Teknik Servisimizde önceliğimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Liderleşmeye başlayan Eaasis  Bilgi Sistemleri Bilgisayar Tamiri Notebook Yedek Parça Servisi ve Araba Tamiri Araba Teknik Servisi firmamız Ankara Yenimahalle’de hizmet vermektedir.