×

IT Çözümlerinde 18 Yıllık Deneyime sahibiz

2004 yılında Bolu merkezli olarak Funda Bilgisayar Sistemleri adıyla kurulan Fnd Bilişim 2007 yılında daha geniş bir topluluğa hizmet etmek amacıyla merkezini Ankara Yenimahalle ilçesine taşımıştır.

" Kaliteyi müşteri tanımlar" ilkesini benimseyerek Notebook Servis, Bilgisayar Servis, Bilgisayar Yedek Parça, Notebook Yedek Parça, Web Tasarım, Web Grafik Tasarım ve kurumsal bakım anlaşmaları ile 2004 yılından günümüze kadar başarılı bir şekilde faaliyet göstermiştir.

2016 yılında yeni bir yapılanmaya giren Fnd Bilişim, Eaasis Bilgi Sistemleri Kuruluşları ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri olarak 2004 yılından beri süregelen alt yapısını grup şirketlere çevirmiştir.

Eaasis Enterprises; Fnd Bilişim, FndArt, Hurdavat, BilgisayarBayi, Pastacila.com.tr alt şirketleri olarak gruplaşmış hizmet kalitesini daha geniş kitleye yaymıştır.

Amacımız mükemmel, olağanüstü şeyler yapmak yerine, sıradan şeyleri olağanüstü yapmaktır. Daha kolay ve kaliteli hizmet vermek adına bilgisayar firmaları başta olmak üzere Ankara ve çevre illerde bayi ağını genişletmiştir.

• Satış ekibimiz, müşterilerimizin ilgisi doğrultusunda müşterilerimizle sağlıklı iletişime geçerek,

• Elektronik ekibimiz, müşterilerimizin cihazlarını hızlı ve kaliteli onarıp-tamir ederek,

• Web Yazılım - Program ekibimiz, müşterilerimizin isteğine yönelik yenilikler oluşturarak,

Aynı zamanda bütün ekibimiz yeni ve pratik çözümler sunarak daha iyi bir hizmet vermek için çalışmaktadır.

"Biz bir aileyiz." kavramıyla müşterilerimizin yüzünü güldürmek için biz hep buradayız..

Eaasis Bilgi Sistemleri Sanal Mağazacılık ve Servis Hizmetleri

Her İhtiyaca Çözüm

Alanın da Uzman Kadro

256 Bit SSL Şifreleme

Servis Hizmetleri

Küresel Müşteri Ağımız

Bulgaristan, Almanya, Amerika, İtalya ve Kıbrıs olmak üzere küresel müşteri ağımıza gururla hizmet veriyoruz.

Teknoloji Tecrübemizi Kullanıyoruz

Teknoloji alanında olan tecrübemizi; Araç Beyin (Ecu) onarım ve yenileme hizmeti, Notebook Servis, Notebook Yedek Parça ve Web Grafik tasarım alanlarında en iyi şekilde kullanarak müşteri ağımıza kalite - garanti politikasına dayalı hizmet veriyoruz.

Müşteri ağımızda artık Eaasis Garantisi diye bir tabir var (:

Eaasis Ekibi

Personelimiz ya da çalışanımız yok. • Satış ekibimiz, müşterilerimizin ilgisi doğrultusunda müşterilerimizle sağlıklı iletişime geçerek, • Elektronik ekibimiz, müşterilerimizin cihazlarını hızlı ve kaliteli onarıp-tamir ederek, • Web Yazılım - Program ekibimiz, müşterilerimizin isteğine yönelik yenilikler oluşturarak, Aynı zamanda bütün ekibimiz yeni ve pratik çözümler sunarak daha iyi bir hizmet vermek için çalışmaktadır. "Biz bir aileyiz." kavramıyla müşterilerimizin yüzünü güldürmek için biz hep buradayız..

Müşteri Görüşleri