×

    Ankara da bulunan Passat B6, B7,  elektronik tesisat tamiri  firmamız Eaasis Bilgi Sistemleri Teknik Servis iletişim bilgileri için

    Eaasis Bilgi Sistemleri Passat B6, B7,  Servis  birimi : 0312 334 33 83 pbx Dahili : 102

    Eaasis Bilgi Sistemleri - Passat B6, B7 Ecu, Passat B6, B7 beyin Tamiri ekibi tarafından yapılan tüm işlemler Eaasis Garantisi altındadır.

    www.eaasis.com servis@eaasis.com    Volkswagen Passat 


    Ankara Yenimahalle’de bulunan Eaasis  Bilgi Sistemleri Bilgisayar Tamiri ve Notebook Yedek Parça Servisimiz aynı zamanda adından sıkça Eaasis Bilgi Sistemleri Araba Tamiri ve Araba Teknik Servisi olarak da söz ettirmiştir. Alanında uzman kadromuz ile Eaasis  Bilgi Sistemleri Bilgisayar Tamiri Notebook Yedek Parça Servisi Araba Tamiri ve Araba Teknik Servisi olarak da sizlere hizmet sunmaktayız.

    Tamir ettiğimiz araç markalarından olan Volkswagen  için genellikle internette araştırma yaparak aracının sorunlarını passat b6, passat b7 vites kolu takılı kaldı, passat b7 pden çıkmıyor, passat b7 otomatik vites takılı kaldı, passat b6 otomatik vites arızası, passat b6 p de takılı kaldı şeklinde arayan müşterilerimizin güvenerek aracını teslim Eaasis Bilgi Sistemleri Araba Tamiri ve Araba Teknik Servisi araçlarınızın sorunlarını Ankara’da yerinde tamir etmektedir. 

    Uzman kadro ekibimiz tüm Volkswagen passat araç arızalarında ISO ve TSE belgeli etkin kaliteli araba tamiri ve araba teknik servis hizmeti ile karşınıza çıkmaktayız. 

Eaasis  Bilgi Sistemleri Bilgisayar Tamiri Notebook Yedek Parça Servisi ve Araba Tamiri Araba Teknik Servisi olarak araçlarınızla sizlere en etkin performansı sunacak şekilde ilgilenmekteyiz.