• Adres:

    Ragıp Tüzün Cad. No 200 Yenimahalle

  • Mail :

    info@eaasis.com

  • Bİze Ulaşın

Hakkımızda

Eaasİs

2004 yılında Bolu merkezli olarak Funda Bilgisayar Sistemleri adıyla kurulan Fnd Bilişim 2007 yılında daha geniş bir topluma hizmet etmek amacıyla merkezini Ankara Yenimahalle ilçesine taşımıştır.

" Kaliteyi müşteri tanımlar" ilkesini benimseyerek Notebook Servis, Bilgisayar Servis, Bilgisayar Yedek Parça, Notebook Yedek Parça, Web Tasarım, Web Grafik Tasarım ve kurumsal bakım anlaşmaları ile 2004 yılından günümüze kadar başarılı bir şekilde faaliyet göstermiştir.

2016 yılında yeni bir yapılanmaya giren Fnd Bilişim, Eaasis Bilgi Sistemleri Kuruluşları ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri olarak 2004 yılından beri süre gelen alt yapısını Grup şirketlere çevirmiştir.

Eaasis Enterprises; Fnd Bilişim, FndArt, Hurdavat, Bebelak, BilgisayarBayi, Pastacila.com.tr alt şirketleri olarak gruplaşmış hizmet kalitesini daha geniş kitleye yaymıştır.

Amacımız mükemmel, olağanüstü şeyler yapmak yerine, sıradan şeyleri olağanüstü yapmaktır. Daha kolay ve kaliteli hizmet vermek adına bilgisayar firmaları başta olmak üzere Ankara ve çevre illerde bayi ağını genişletmiştir.

• Satış ekibimiz, müşterilerimizin ilgisi doğrultusunda müşterilerimizle sağlıklı iletişime geçerek,

• Elektronik ekibimiz, müşterilerimizin cihazlarını hızlı ve kaliteli onarıp-tamir ederek,

• Web Yazılım- Program ekibimiz, müşterilerimizin isteğine yönelik yenilikler oluşturarak,

Aynı zamanda bütün ekibimiz yeni ve pratik çözümler sunarak daha iyi bir hizmet vermek için çalışmaktadır.

"Biz bir aileyiz." kavramıyla müşterilerimizin yüzünü güldürmek için biz hep buradayız..